תהליך הייעוץ - דירה ​ מקבלן

1. בדיקת היתכנות

בשלב הראשון נבצע בדיקת היתכנות בהתאם למאפייני העסקה: ההון העצמי שברשותכם וההון הנדרש מהבנקים שאותו תצטרכו על מנת לרכוש את בית חלומותיכם.

בשלב זה תמלאו פרטים על גובה ההלוואה (בהערכה), וכן תמלאו פרטים אישיים, מקום העבודה תפקיד וותק, שכר, ופרטים על הנכס. בנקודה זו עוד אין צורך להגיש מסמכים רשמיים, אך חשוב להצהיר על פרטים נכונים – בהמשך תצטרכו לספק מסמכים המאמתים את הנתונים: תלושי שכר , מצב עו"ש 3 ,חודשים ותעודות זהות
את האישור העקרוני להלוואה מהבנק ניתן לקבל בסניף או אפילו בשיחת טלפון. שימו לב, לאישור העקרוני יש תוקף ל21 ימים בלבד

2. ניתוח הצרכים הפיננסיים

נבצע ניתוח ע"פ הצרכים הפיננסיים שלכם.

נבנה מעיין תוכנית עסקית להתאמת הצרכים הכלכליים העתידיים שלכם.

3. בניית תמהיל הלוואה אופטימלי

בשלב השלישי : נבנה בעבורכם את תמהיל ההלוואה האופטימלי ע"י שימוש במערכת ייחודית המחשבת עשרות אלפי אפשרויות בשיטת "חכמת ההמונים" ומבצעת השוואה של הלוואות שנלקחו ע"י רוכשים אחרים עם מאפייני עסקה זהים. המשתנים שנלקחים בחשבון הם מסלולי הריביות, תקופת ההחזר, גובה ההחזר החודשי, אפשרויות הפירעון ונקודות השינוי – בהתאם לנתונים האישיים שלכם, למצב הפיננסי ומצב השוק.

4. מכרז ריביות מול הבנקים

בשלב הרביעי נבנה עבורכם תמהיל משכנתא ונבצע מכרז ריביות מול הבנקים.                                                                                              בבניית התמהיל נתייחס למאפיינים הבאים:
ההחזר חודשי הרצוי , המסלולים אותם נרצה לשלב בהלוואה, הריביות שנקבל בכל מסלול, מסלולים מסוכנים מול מסלולים סולידיים, והזמן הרצוי לסילוק ההלוואה ( משך חיי ההלוואה).
בשלב זה יהיה עליכם להמציא סדרה של מסמכים כמו חוזה רכישה, הערכת שמאי מקרקעין, אסמכתא לקיום הון עצמי, אישורי הכנסה, תדפיסי עו"ש ונסח טאבו. כמו כן, יהיה עליכם לרכוש שני סוגי ביטוח – ביטוח מבנה חיים וביטוח מבנה נכס.

5. חתימה על תיק ההלוואה

נבצע פגישת תדרוך מקיף לקראת החתימה על תיק המשכנתא שלכם. 

ברגע שהתיק אושר הכסף יועבר למוכר או לקבלן, ואתם תהיו בדרך הנכונה לדירה משלכם. לאורך השנים הבאות, חשוב מאוד לעקוב אחר המשכנתא; החיים שלנו דינמיים ומשתנים, ויכול להיות שיהיו שינויים בחיים הכלכליים שלכם (לטובה או לרעה) וכן שינויים במשק. חשוב להיות עם האצבע על הדופק, ובעת הצורך, למחזר את המשכנתא ולהתאים אותה לצרכים המשתנים שלכם

דילוג לתוכן